• 0
 • 1
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • SANDISK EXTREME PRO COMPACTFLASH BELLEK KARTI SDCFXPS-128G-X46

  DEPOLAMA KAPASITESI VE PROFESYONEL DÜZEYDE PERFORMANSIN SEKTÖR LIDERI KOMBINASYONU
  Yüksek kapasiteli depolama, hızlı art arda çekim performansı ve SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı ile sinema kalitesinde videolar elde edin. 160 MB/sn.ye1 kadar aktarım hızlarıyla bu kart, flash bellek kartlarının global liderinden2beklediğiniz hızlı, etkili performansı sunar. 65 MB/sn.ye1 kadar minimum sürekli yazma hızı ile sektör öncüsü bellek kartı, zengin 4K ve Full HD videolar için profesyonel düzeyde video çekimi için optimize edilmiştir. 256 GB'a4 kadar olan kapasiteleriyle, saatler süren videolar ve binlerce yüksek çözünürlüklü görüntüyü barındırır. Böylece hiçbir anı veya çekimi kaçırmayacağınız bu bellek kartı, aşırı sıcaklıklara, darbeye ve diğer koşullara dayanıklıdır.

  ZENGIN ÇEKIM, SINEMA KALITESINDE VIDEO
  SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı, Full HD3'nin yanı sıra kesintisiz 4K video da kaydetmeyi sağlayan Video Performansı Garantisi VPG-655'i destekleyen dünyanın ilk yüksek kapasiteli kartıdır. En yüksek video çekim sürekliliğine ihtiyacı olan profesyoneller, ihtiyaçları olan performansı bu bellek kartında bulur.

  SEKTÖR LIDERI ÇEKIM HIZI PERFORMANSI
  4K video çekimi için optimize edilen SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı, minimum 65 MB/sn. sürekli yazma hızıyla 16 GB ila 128 GB kartlar için 150 MB/sn. ve 256 GB kart için 140 MB/sn.ye kadar sektör lideri çekim hızı sağlar. 160 MB/sn.ye kadar aktarım hızlarıyla büyük dosyaların bile depolanmasını ve düzenlenmesini kolaylaştırır. Bu bellek kartı ayrıca UDMA 7 desteklidir.

  256 GB4’A KADAR KAPASITELERLE OLAĞANÜSTÜ DEPOLAMA
  SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı, 256 GB'a4 varan kapasitelerle tüm yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı ve yoğun bellek kullanımı gerektiren videolarınızı saklayabilir.

  DSLR VEYA KAMERANIZDAN EN İYISINI ELDE EDIN
  Bu bellek kartının güvenilirliği ve olağanüstü hızı ile daha hızlı art arda çekim performansı, artan iş akışı verimliliği ve saniyede birden fazla kare sayısıyla çekim ve sürekli seri çekim modu gibi gelişmiş işlevleri daha iyi kullanabileceksiniz.

  DAYANIKLI KART AŞIRI KOŞULLARDA ÇALIŞIR
  SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı, -25ºC (-13ºF) ila 85ºC (185ºF) arası sıcaklıklarda çalışabilir, böylece her iklimde zengin Full HD video kaydedebilir veya mükemmel çekimi yapabilirsiniz. Bu kartlar zorlu stres, darbe ve titreşim uygulamalarıyla test edilmiş olup, darbe ve titreşime karşı ek koruma için RTV silikon kaplamaya sahiptir

  SILINEN FOTOĞRAFLARI VE VIDEOLARI KOLAYCA KURTARIN
  SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı, RescuePRO® kurtarma yazılımı için bir yıllık abonelik teklifiyle birlikte sunulur6. RescuePRO yazılımı ile kaybettiğiniz fotoğrafları ve videoları kurtarmak, dosyalar aylar önce silinmiş olsa bile onları bilgisayarınızın sabit sürücüsüne kaydetmek çok kolaydır.

  TEKNİK ÖZELLİKLER
  Biçim etkeni: CompactFlash
  Performans/hız: 16 GB-128 GB: 160 MB/sn.ye Kadar Okuma (1067X), 150 MB/sn.ye Kadar Yazma (1000X) 256 GB: 160 MB/sn.ye Kadar Okuma (1067X), 140 MB/sn.ye Kadar Yazma (933X)
  Kart boyutu: 43 mm x 36 mm x 3,3 mm (1,7 x 1,4 x 0,13)
  Çalışma Isısı: -25ºC ila 85ºC (-13ºF ila 185ºF)
  Saklama Isısı: -40ºC ila 85ºC (-40ºF ila 185ºF))
  Uyumluluk: CompactFlash destekleyen barındırma cihazları ile uyumlu
  Uygulamalar : RAW ve JPEG formatında fotoğraflar, Full HD videolar, müzikler ve daha fazlası da dahil olmak üzere, birçok farklı dijital formatı saklayın Video Hızı: Video Performans Garantisi destekli
   

  Garanti Belgesi
  :
  2 YIL GARANTİ
  Teslimat Bilgisi
  :
  16:30'a kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGO yapılır.
  Ürün Özellikleri
  KAPASİTE
  :
  128 GB
  OKUMA HIZI
  :
  160 MB/s
  YAZMA HIZI
  :
  150 MB/s
  VİDEO HIZI
  :
  VPG-65
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.