• 0
 • 1
 • 2
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • SanDisk 64 GB ULTRA DUAL USB 3.0 TYPE-C Bellek SDDDC2-064G-G46

  USB TYPE-C™ SÜRÜCÜDE YÜKSEK HIZLI USB 3.1 PERFORMANSI

  Akıllı telefonunuzda kolayca yer açın veya 150 MB/sn.ye kadar USB 3.1 yüksek hızlarıyla dosyaları cihazlar arasında hızlıca aktarın. SanDisk Ultra® Dual Drive USB Type-C™, çift yönlü USB Type-C™ konnektör ve standart USB konnektörle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar arasında dosyaların hızlı ve kolay bir şekilde aktarılmasını sağlar. Android™ için SanDisk® Memory Zone uygulaması (Google Play™'de mevcuttur) cihazınızın belleğini veya içeriklerinizi yönetmenize yardımcı olur. SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, yeni USB Type-C cihazınız ve standart USB bağlantı noktaları olan cihazlarınız arasındaki mükemmel bağlantıdır.

  USB TYPE-C™ CIHAZLARI İÇIN FLASH SÜRÜCÜ
  Yeni USB Type-C bağlantı noktasına sahip gelecek nesil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Çift yönlü konnektör simetrik tasarıma sahiptir, böylece takılmasını kolay ve hızlı hale getirecek şekilde her zaman doğru yönü seçmenizi sağlar.

  YÜKSEK HIZLI USB 3.1
  150 MB/sn.ye1 kadar performansa sahip olan yüksek hızlı USB 3.1; fotoğraf, video, şarkı ve diğer dosyalarınızın cihazlar arasında aktarılmasını beklerken artık daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir.

  DUAL USB TYPE-C VE USB TYPE-A KONNEKTÖRLER
  SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, çift konnektörüyle akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde yer açmanızı2 veya ister USB Type-C ister standart USB Type-A bağlantı noktasına sahip olsun, birden fazla cihaz arasında dosya aktarmanızı sağlar.

  KOLAY DOSYA YÖNETIMI IÇIN SANDISK MEMORY ZONE UYGULAMASI
  Google Play™ mağazasında yer alan SanDisk Memory Zone uygulaması3 telefonunuzun belleğindeki tüm dosyaları tek bir yerden görüntülemenizi, onlara erişmenizi ve yedeklemenizi sağlar. Ayrıca, cihazınızdaki dosyaları, cihazınızda yer açmak için otomatik olarak sürücünüze aktarabilir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER :
  Arabirim : USB Type-C ve USB Type-A konnektörler; USB 3.1 (Gen 1)
  Kullanılabilir kapasite: 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB
  Boyutlar: 9,4 x 38,10 x 20,07 mm ; 0,37 x 1,50 x 0,79 inç
  Çalışma Sıcaklığı: 32°F ile 113°F arası (0°C ile 45°C arası)C
  Depolama Sıcaklığı: 14°F ile 158°F arası (-10°C ile 70°C arası)
  Uyumluluk: Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.6 ve üzeriOTG etkin bir akıllı telefon veya tablete bağlanıldığında otomatik olarak algılanır. On-The-Go (OTG) ile uyumlu, Android™ akıllı telefon veya tablet gereklidir. USB Type-C™ bağlantı noktaları ve On-The-Go (OTG) destekli akıllı telefonlar, tabletler ve diğer barındırma cihazları. Uyumlu cihazların listesi için bkz. www.sandisk.com/dualdrive-c.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.